Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ*
Email*
Номер телефону*
Payment method

Цікаво про Вітамін С

Вітамін С зміцнює імунну систему людини, а також запобігає вірусам і бактеріям, прискорює процес загоєння ран, впливає на синтез ряду гормонів, регулює процеси кровотворення, бере участь в синтезі білка колагену, що необхідно для росту клітин тканин, кісток і хрящів організму, регулює обмін речовин, виводить токсини, покращує жовчовиділення, відновлює зовнішньосекреторну функцію підшлункової та щитовидної залози.

VITAMIN C 500 mg Plus Echinacea

Вітамін С

грн.
грн.
Ехінацея має в складі вітаміни А, С і Е, органічні кислоти, природні антибіотики, глікозиди, дубильні речовини, антиоксиданти і такі мікроелементи як: залізо, селен, кремній і кальцій.

Склад:
Аскорбінова кислота (вітамін С) DSM Nutritional Products, Швейцарія, порошок ехінацеї, желатин, гліцерин, дистильована вода.
Без ГМО.

Маса вмісту 1 капсули – 550 мг.
Разова порція – 1 капсула.

На порцію:
Аскорбінова кислота (вітамін С) – 500 мг.
Порошок ехінацеї – 50 мг.

Рекомендації щодо застосування:
Дорослим та дітям з 11 років по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі.
Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання:
Індивідуальна непереносимість компонентів. Особам з хронічними захворюваннями та жінкам у період вагітності і лактації застосувати за рекомендацією лікаря.

Форма випуску:
60 капсул

КОРИСТЬ ВІТАМІНУ С ДЛЯ ОРГАНІЗМУ

Вітамін С добре зволожує шкіру, утворюючи захисний ліпідний бар'єр і перешкоджаючи трансепідермальній втраті вологи. Він освітлює і вирівнює тон шкіри. Це відбувається за рахунок того, що вітамін блокує синтез ферменту тирозинази і зменшує виробництво меланіну».Користь для шкіри

Вітамін С є антиоксидантом, зв'язує і усуває вільні радикали. Він нормалізує холестериновий обмін, тим самим знижуючи ознаки жирового переродження печінки. Перешкоджає руйнуванню печінкових клітин вільними радикалами, підвищує захисні функції печінки.
Захист печінки
Вітамін С сприяє підвищенню імунної системи. Він стимулює утворення лейкоцитів, відповідальних за усунення мікробів, тим самим прискорюючи захисні реакції організму. Крім того, вітамін С є сильним антиоксидантом, так як знижує окислювальний стрес.Підвищення імунітету

Дефіцит даного вітаміну особливо яскраво проявляється взимку і навесні, коли свіжих овочів і фруктів мало, а в тих рослинних продуктах, які продаються цілий рік, аскорбінової кислоти набагато менше, ніж в свіжозібраних. Крайньою формою нестачі вітаміну С є авітаміноз, який являє собою патологічний стан, при якому спостерігається повна відсутність вітаміну в організмі.
Наслідки дефіциту