Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ*
Email*
Номер телефону*
Payment method

Цікаво про Омега-3 для дітей

Зростаючий дитячий організм особливо має потребу в мікро та мікроелементах та в біологічних речовинах. Важливу роль відіграють кислоти Омега-3. Вони не виробляються в організмі самостійно, тому їх необхідно вживати додатково. Їх користь просто величезна, особливо для психологічного та фізичного розвитку дитини.

OMEGA-3 For kids

Риб'ячий жир з підвищенним вмістом Омега-3 кислот із м'яса риб сімейства: анчоусових, ставридових, оселедцевих, корюшкових, скумбрієвих. Омега-3 кислоти беруть участь в процесі формування клітин імунітету, тканин шкіри, захищають серцево-судинну систему та покращують роботу мозку.

Склад:
Риб'ячий жир з підвищенним вмістом Омега-3 кислот (Ісландія, Німеччина), желатин, гліцерин, дистильована вода.
Без ГМО.

Маса вмісту 1 капсули – 300 мг.
Разова порція – 2 капсули.

На порцію:
Риб'ячий жир – 300 мг.
Омега-3 – min 105 мг.
EPA (ейкозапентаєнова кислота) – min 54 мг.
DHA (доказагексаєнова кислота) – min 36 мг.

Рекомендації щодо застосування:
Дітям від 3 до 7 років по 1 капсулі 3 рази на день, дітям від 7 до 11 років по 2 капсули 3 рази на день під час їжі. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання:
Індивідуальна непереносимість компонентів.

Форма випуску:
120 капсул

Сприяє підвищенню розумових здібностей, поліпшенню пам'яті. За допомогою Омега-3 кислот, дітки швидше вчаться читати, писати, та краще запам'ятовувати даний їм матеріал.Користь для мозку

Покращує стан при підвищених фізичних та інтелектуальних навантажень, зменшує стомлюваність. Якщо ваша дитина займається спортом, Омега-3 кислоти допоможуть їй досягати кращих результатів, при цьому не перетомлювати організм та швидше відновлюватись після тренувань.
Допомога при фізичних та розумових навантаженнях
Омега-3 підвищує імунітет та покращує загальне самопочуття. Поліненасичені кислоти стимулюють роботу імунної системи, Омега-3 допомагає знизити частоту та ризик захворювання простудних хвороб.Зміцнення імунітету

Омега-3 сприяє покращенню зору. DHA (доказагексаєнова кислота) необхідна в ранньому віці дітям, для правильного формування зорового аналізатору. Омега-3 підвищує вироблення слізної рідини, що запобігає розвитку синдрома «сухого ока», який виникає при читанні, роботи за комп'ютером та використанні смартфонів.
Покращення зору