Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ*
Email*
Номер телефону*
Місто одержувача*
Номер відділення Нової Почти*
Коментар
Payment method
Цікаво про Вітаміни групи В
Прийом комплексних харчових добавок, що містять вітаміни групи B, вважається корисним для осіб похилого віку, жінок в період вагітності, вегетаріанців, а також людей, що мають захворювання, пов'язані з погіршенням засвоєння цих мікроелементів.
Вживання відповідних добавок здатне не тільки поліпшити настрій і усунути симптоми депресії, але і поліпшити когнітивні функції мозку.
Super B-Complex
Вітаміни цієї групи є дуже важливими для людського організму, так як вони використовуються для виконання ряду функцій, а саме: дозволяють нормалізувати обмін речовин і перетворити поживні речовини в енергію, знижують негативний вплив окисного стресу, беруть участь у виробленні гормонів, метаболізмі та виробництві холестерину.
Рекомендовано вживати для зниження стресу, усунення втоми, а також поліпшення настрою.

Склад:
Тіаміну гідрохлорид (вітамін В1), пантотенова кислота (вітамін В5), піридоксину гідрохлорид (вітамін В6), біотин (вітамін В7), фолієва кислота (вітамін В9), ціанокобаламін (вітамін В12), магнію цитрат, екстракт м'яти, гліцин, МКЦ кремнію діоксид, желатин, гліцерин, дистильвана вода.
Без ГМО.

Маса вмісту 1 капсули - 450 мг.
Разова порція - 1 капсула.

На порцію:
Тіаміну гідрохлорид (вітамін В1) - 750 мкг.
Пантотенова кислота (вітамін В5) - 2,5 мг.
Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) - 0,6 мг.
Біотин (вітамін В7) - 70 мкг.
Фолієва кислота (вітамін В9) - 300 мкг.
Ціанокобаламін (вітамін В12) - 1,3 мкг.
Магнію цитрат - 175 мг.
Екстракт м'яти (5:1) - 100 мг.
Гліцин - 150 мг.
МКЦ - 5,14 мг.
Кремнію діоксид - 16 мг.

Рекомендації щодо застосування:
Дорослим та дітям з 11 років по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі.
Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання:
Індивідуальна непереносимість компонентів. Особам з хронічними захворюваннями та жінкам у період вагітності і лактації застосовувати за рекомендацією лікаря.

Форма випуску:
60 капсул
КОРИСТЬ ВІТАМІНІВ В-ГРУПИ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ
✔️ Незважаючи на те, що вітаміни групи B не можуть використовуватися як ліки для вирішення проблем з психічним здоров'ям, вони здатні значно знизити рівень тривоги і запобігти розвитку депресії.
✔️ Вживання вітамінів групи B в поєднанні з антидепресантами дозволяє прискорити процес лікування тривоги.Боротьба з депресією

Вітамін B12, міститься переважно в м'ясі тварин і продуктах тваринного походження, які включають молоко, яйця і морепродукти. Саме тому особи, які дотримуються вегетаріанської дієти, часто відчувають нестачу вітаміну B12.
Щоденне вживання харчових добавок, що містять цю речовину, дозволить знизити ризик розвитку дефіциту, а також запобігти ряд побічних ефектів, викликаних цим явищем.
Користь вегетаріанцям
Разом зі старінням організму знижується здатність засвоювати вітамін B12. Крім цього, знижується і апетит, що призводить до зменшення кількості споживання даного елемента.
Тому, лікарі настійно рекомендують приймати добавки, що містять вітаміни B12.Людям похилого віку

У період виношування плоду потреба жіночого організму у вітамінах групи B істотно збільшується. При цьому найбільш гостро відчувається нестача вітамінів B9 і B12, що використовуються для розвитку плода. Дефіцит цих поживних речовин здатний привести до неврологічних порушень і деяким вроджених дефектів у дитини.
Користь вагітним жінкам